İnatla ölmek istedi

Kayalıklara düşen kadını itfaiye kurtardı. Sedye ile çekilirken kalkmaya çalışan genç kadın ipte asılı itfaiyeciye zor anlar Tarla faresi şebeke yaşattı

İnatla ölmek istedi
Antalya'da 20 metreden kayalıklara düşen genç kadın itfaiye ekiplerinin 2 saatlik uğraşı sonucu güçlükle kurtarılabildi. Kadın Yarı olarak bilinen bölgedeki seyir teraslarının bulunduğu alanda, bir anda aşağı atladığı iddia edilen ve ismi henüz öğrenilemeyen genç kadını kurtarmak için itfaiye seferber oldu. Yaptıkları ilk müdahalenin ardından yaralı kadını sedyeye alan ekipler, yine halatlar yardımıyla kadını yukarı çıkarmaya çalıştı.

HERKES ÖLÜYORDU
İki itfaiye erinin de sedyenin yanında yaralı kadına refakat ettiği kurtarma operasyonunda genç kadın, bir anda sedyeden kalkmaya çalışınca itfaiye ekipleri zor anlar yaşadı. Havada asılı olan sedyedeki kadının düşmemesi için güvenliğini sağlamaya çalışan itfaiye erleri, bir yandan sedyeden kalkmaya çalışan kadını tutmaya diğer taraftan da kendi güvenliklerini sağlamaya çalıştı. Yaklaşık 2 saat süren operasyonun sonunda genç kadın hastaneye kaldırıldı.
BİZE ULAŞIN