Kurşunlu’nun çehresi değişecek

Kurşunlu’da incelemelerde bulunan Vali Karaloğlu, bölgenin turistik açıdan daha etkin ve verimli değerlendirilmesini istedi

Kurşunlu’nun çehresi değişecek
Antalya'nın Kurşunlu Şelalesi ve Tabiat Parkı'nda incelemelerde bulunan Antalya Valisi Münir Karaloğlu, bölgenin yeniden düzenlenerek turistik açıdan daha etkin ve verimli değerlendirilmesini istedi. 33 hektarlık bir alanı kapsayan ve içerisinde sosyal donatı alanlarının bulunduğu parkı gezen Vali Karaloğlu, Kurşunlu'nun adeta bir cennet olduğunu ancak turizm açısından daha verimli ve etkin değerlendirilmesi gerektiğini ifade etti.

KURŞUNLU MARKASI
Antalya Havaalanı ve şehir merkezine yarım saatlik mesafede bulunan ve adeta bir cennet olan böyle önemli bir değerin Ortadoğu pazarı için ve özellikle de Arap turistler için ilgi çekici olabileceğine de değinen Vali Karaloğlu, parkı daha cazip hale getirecek çalışmaların yapılması talimatını verdi. Bunun için ilgili tüm kurumların seferber olmasını ve bir an önce gerekli çalışmaların yapılması talimatını veren Karaloğlu, "Kurşunlu Şelalesi ve Tabiat Parkı, Antalya'nın yeni ve güçlü markalarından biri olmalı. Bunu hep birlikte yapacağız, yapmalıyız" şeklinde konuştu.
BİZE ULAŞIN