Alışveriş ve eğlencenin en büyük, en yeni adresi

Türkiye’nin en büyük yerli AVM yatırımcısı Torunlar GYO tarafından 100 milyon dolarlık yatırımla hayata geçirilen Mall of Antalya açıldı

Alışveriş ve eğlencenin en büyük, en yeni adresi
Torunlar GYO tarafından Antalya Havalimanı karşısında Deepo Outlet'in yanı başına inşa edilen Mall of Antalya kapılarını açtı. 131 bin metrekare inşaat alanına sahip Mall of Antalya, Deepo Outlet ile birlikte 71 bin metrekare kiralanabilir alanı ve toplam 234 mağaza sayısı ile Akdeniz Bölgesi'nin en büyük alışveriş ve eğlence kompleksini oluşturuyor.

İLK MÜŞTERİSİ RUS VATANDAŞI
Torunlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun, Mall of Antalya'nın yapımında emeği geçen firmaların, mağazaların yöneticileri ve ziyaretçiler eşliğinde yeni açılan AVM'de ilk turu yaptı. AVM'nin ilk müşterileri olan Rus çift, Torunlar Holding Yönetim Kurulu Başkanı Aziz Torun ve Mall of Antalya Müdürü Cem Livanelioğlu ile hatıra fotoğrafı çektirdi. Mall of Antalya'da açılış etkinlikleri kapsamında gösteri grupları, özel şovlar, konserler ve dans gösterileri sahne alacak. Düzenlenecek etkinliklerde farklı ülkelerden gelen canlı müzik ve performans grupları, Mall of Antalya ziyaretçilerine keyifli anlar yaşayacak. Mall of Antalya'nın açılış etkinlikleri 12 Mayıs'ta Murat Boz konseri ile devam edecek.
BİZE ULAŞIN