Antalya’ya yakışmıyor

Antalya’nın inci gerdanlığı falezler son günlerde kelimenin tam anlamıyla içler acısı hale geldi. Falezlerde geceleri ateş yakıp alkol alan kişiler geriye korkunç bir manzara bırakıyor

Antalya’ya yakışmıyor
Her gün yüzlerce yerli ve yabancı turistin ziyaret ettiği Antalya'nın inci gerdanlığı falezler, mekan takımı olarak tabir edilen kişilerin pisliği nedeniyle tanınmaz hale geldi. Bir de buna dikkatsiz vatandaşların rastgele attığı çöpler eklenince görüntü felakete dönüşüyor. Atatürk Parkı içinde bulunan doyumsuz manzaraya sahip falezlerin en güzel noktası olarak kabul edilen Kuğulu Park altındaki bölümde geceleri gezinti yapılamıyor. Bölgede ateş yakıp alkol alan kişiler etrafa korku saçıyor.

TEMİZLİK YETMİYOR
Atatürk Parkı'nın kuytu ve izbe köşeleri akşamları içler acısı hal alıyor. Alkol ve uyuşturucu almak isteyen herkes buralara koşuyor. Kimileri de kayalıklarda ateş yakıp madde kullanıyor. Bu manzara karşısında akşamları falezlerde gezmek imkansız hale geliyor. Falezlerin doyumsuz manzarasında fotoğraf çektirmek isteyen veya denizi izlemek isteyen yerli halk ve turistler çöp manzarası ile karşılaşıyor.

KOKUDAN GEÇİLMİYOR
Her gün yüzlerce yerli ve yabancının uğrak yeri olan falezlerin denize inen merdivenlerinde ise burayı tuvalet niyetine kullananların bıraktığı kötü koku nedeniyle nefes almak bile zorlaşıyor. Buraların doyumsuz güzelliğini gezmek isteyen kişiler pis koku nedeniyle gezmekten vazgeçiyor. Buraları aileleri ile birlikte gezmek isteyen vatandaşlar, "Bu alanlar günün her saati tehlikeli. İnsan buralarda her türlü olumsuzluka karşılaşabilir" diyerek tepkilerini dele getirdiler.
BİZE ULAŞIN