Aynı günde AK Parti’ye akın

Aynı günde AK Parti’ye akın

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın tekrar AK Parti’ye üye olduğu gün yüzlerce kişi de üye oldu

  • Akdeniz
  • Salı 03.05.2017
Türk halkının, 16 Nisan referandumunda yeni Türkiye için 'evet' kararı vermesi ile partili Cumhurbaşkanlığının önü açılmış oldu. 10 Ağustos 2014 günü kurucusu olduğu AK Parti'den ayrılmak durumunda kalan Recep Tayyip Erdoğan, dün AK Parti'ye tekrar üye oldu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde yapılan törenle "Sevdam, tutkum, aşkım ve kavgam" diye nitelendirdiği partisine geri döndü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın AK Parti üyeliği Antalya'da da coşkuyla kutlandı. AK Parti Antalya İl Başkanlığı'na akın eden yüzlerce kişi, Recep Tayyip Erdoğan afişleri ve AK Parti bayraklarıyla bu geri dönüşünü kutladı. Recep Tayyip Erdoğan sevdalılarının sosyal medya üzerinden başlattığı 'Cumhurbaşkanımız ile aynı gün aynı saatte üye ol, büyük AK Parti ailesine sen de katıl' çağrısı üzerine çok sayıda kişi partiye gelerek üye oldu.

ROZETLERİNİ TAKTILAR
AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, Kadın Kolları Başkanı Esra Özkoç, Gençlik Kolları İl Başkanı Ömer Akbaş ve ilçe başkanları da bu coşkuya ortak oldu. İl Başkanlığı önüne kurulan standda AK Parti ailesine katılan yeni üyelerin kayıtlarını İl Başkanı Sümer ve Kadın Kolları Başkanı Özkoç birlikte yaparak AK Parti rozeti taktı.

TARİHİ GÜNÜ SEÇTİLER
2 Mayıs 2017'nin AK Parti için tarihi bir gün olduğunu belirten İl Başkanı Rıza Sümer, "1000 gün sonra kurucu genel başkanımız, gönül bağını hiç koparmadığı partisine geri döndü. AK Parti ailesine katılmak isteyenler, Cumhurbaşkanımız ile aynı günde üye olmak için bu tarihi günü seçtiler" dedi. AK Parti ailesinin her geçen gün büyüdüğünü belirten İl Başkanı Sümer, yeni üyelerimiz ve tüm teşkilatlarımızla birlikte bu kutlu yürüyüş ve güçlü Türkiye yolunda omuz omuza çalışacağız.
BİZE ULAŞIN