Bir aile yok oldu

Bir aile yok oldu

Burdur’un Gölhisar ilçesinde otomobilin sulama kanalına uçması ile bir aile yok oldu. Kazada baba, anne ve ikiz bebekler hayatını kaybetti

  • Akdeniz
  • Salı 03.05.2017
Burdur'un Gölhisar İlçesi'nde otomobilin sulama kanalına uçması sonucu bir aile yok oldu. Kazada ikisi bebek 4 kişi yaşamını yitirdi.

KANALA UÇTU
Gölhisar Gıda Tarım ve Hayvancılık Müdürlüğü'nde veteriner hekim olarak görev yapan Süleyman Özgür Mut'un kullandığı 32 FV 744 plakalı otomobil, gece yarısı Gölhisar yakınlarında kontrolden çıkarak sulama kanalına uçtu. Kazada 38 yaşındaki sürücü Süleyman Özgür Mut ile aynı araçta bulunan Altınyayla ilçesine bağlı Kızılyaka İlkokulu'nda sınıf öğretmeni 37 yaşındaki eşi Nurbanu Mut, 1 yaşındaki ikiz bebekleri Elif ve Uras olay yerinde hayatını kaybetti.

ATABEY'E GÖTÜRÜLDÜ
Mut çiftinin bebeklerinin cenazeleri otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu'na getirildi. Mut ailesinin memleketleri Isparta'nın Atabey ilçesinden Gölhisar'a döndükleri sırada kazanın meydana geldiği belirtildi. Ailenin cenazeleri, işlemlerin ardından Atabey'de toprağa verildi.
BİZE ULAŞIN