Adrenalin sezonu açıldı

Adrenalin sezonu açıldı

Belek’te kurulan yaşam ve eğlence parkı The Land of Legends Theme Park’ta adrenalin tavan yapıyor

  • Akdeniz
  • Perşembe 05.05.2017
Antalya'nın turistik bölgesi Belek'te "Türkiye'nin en büyük yaşam ve eğlence parkı" sloganıyla Rixos World Parks & Entertainment bünyesinde kurulan ve geçen yıl 1 Temmuz'da kapılarını açan The Land of Legends Theme Park, 2017 sezonunu açtı. The Land of Legends Theme Park içindeki son teknoloji su kaydırakları, adrenalin dolu eğlenceler, 7'den 70'e ilgi çekiyor. Beyaz kum kaplı dalga plajı ve dalga havuzu, çocuklar için özel yapılan aktivite alanı ve kaydıraklar, cam bölmeli havuzun yanı sıra, mini hayvanat bahçesindeki kaplan, penguenlerin sergilendiği özel bölüm ilgi gören yerlerin başında geliyor.

EĞLENCENİN DAHİSİ
Bir tatilin her yönünün mükemmel şekilde harmanlandığı benzersiz bir konsept olarak hayata geçirilen The Land of Legends Theme Park, etkileyici mimarisi ve eğlence dünyasının dahisi olarak bilinen Franco Dragone'nin yaratıcılığıyla yepyeni bir eğlence konseptinin öncülüğünü yapıyor. Las Vegas, Macau, Paris, Wuhan, Dubai ve Rusya'da gerçekleştirdiği gösteriler 100 milyondan fazla kişi tarafından izlenen Dragone Productions'ın kurucusu ve sanat yönetmeni Franco Dragone, eğlence dünyasının ihtişamını Land of Legends Theme Park ile Türkiye'ye taşıdı.

70'TEN FAZLA KAYDIRAK
Park içinde heyecan, adrenalin ve eğlencenin muhteşem karışımı olarak adlandırılan 'Deep Dive' kaydıraklarını denemek isteyenler ise ilk olarak yüksekliğe alışmak zorunda. Aynı şekilde sadece otlarla görsel bir şölen hazırlanan starship etabı ise denenmeye değer. Rafting rapids, doğal ışıklandırma ve ışık efektleri ile süslenen Abyss ve buna benzer 70'ten fazla su kaydırağının bulunduğu park, masalları andıran görselliği ile ön plana çıkıyor.
BİZE ULAŞIN