Şelaleye yeni tesisler

Şelaleye yeni tesisler

Manavgat Belediyesi tarafından geçen yıl yeniden düzenlenen ve Özulus firması tarafından işletilmeye başlanan Manavgat Şelalesi Tesisleri yeniden hizmete girdi

Yılda yaklaşık 1 milyondan fazla ziyaretçiyi ağırlayan dünyaca ünlü Manavgat Şelale Tesisleri yenilenen yüzü ve yeni işletmecisiyle hizmete açıldı. Manavgat Belediyesi tarafından geçtiğimiz yıl yeniden düzenlemeye alınan Manavgat Şelale Günübirlik Tesisleri için yapılan ihaleyi 6 milyon 50 bin lira ile Bilal Özen'e ait Özulus firması kazanmıştı. Tesislerdeki restoran ve işyerleri de düzenlenerek hizmete açıldı. İşletmeci Bilal Özen, "Amacımız sadece yabancı değil, yerli turistleri ve Manavgatlıları da şelale ile buluşturmak" dedi. Tesislerin açılışına özel verilen konserde ise Cem Adrian, katılımcılara unutulmaz bir gece yaşattı.

GÖZDE MEKAN OLACAK
Manavgat Şelale Günübirlik Tesisleri'nde, kentsel modern tasarımı ile yeniden şekillenen meydan düzenlemesi, satış alanları ve çocuk alanları, dünya mutfaklarının sunulduğu restoranlar, çocuk eğlence parkı, market ve hediyelik alışveriş merkezi bulunuyor.
BİZE ULAŞIN