Gönüller birleşiyor

Ramazan’ın birleştirici iklimini yaşatan çeşitli faaliyetler düzenleyen Kepez Belediye Başkanı Tütüncü, ilçe halkını ziyaret ederek gönüllerini alıyor

Gönüller birleşiyor
Kepez Belediye Başkanı Hakan Tütüncü, Ramazan ayının her gününü ilçe halkını ziyaret ederek değerlendiriyor. Her Ramazan'da, güne 2 mahallede ev ve işyeri ziyareti yaparak başlayan Başkan Tütüncü, ardından 2 mahalledeki iftar sofralarında vatandaşlar ile birlikte oruç açıyor, sofra duasına eşlik ediyor. Her akşam ve teravih namazlarını farklı camilerde kılan Tütüncü, buralarda da farklı vatandaşlarla birlikte olma şansı yakalıyor. Gecenin sonunda cami avlusunda Ramazan şerbeti dağıtan Tütüncü, vatandaşların kendisinden ve belediyesinden beklentilerini bire bir öğreniyor.

HAL HATIR SORUP DUA ALDI
Tütüncü'nün Ramazan programında en güzel fotoğraflar, çat kapı yapılan ya da muhtarların gösterdiği dezavantajlı insanların yaşadığı ev ziyaretlerinde ortaya çıkıyor. Büyüklerin ellerinden öpen, çocuklar ile el sıkışan Tütüncü'nün gösterdiği samimiyet, Kepezliler tarafından hemen karşılık buluyor. Son ev ziyaretlerini Yavuz Selim ile Erenköy Mahallesi'nde gerçekleştiren Tütüncü, "Ramazan demek paylaşmak, gönüllerde iz bırakmaktır. Biz de hemşerilerimizin gönüllerini aldık, hatırlarını sorduk" dedi.
BİZE ULAŞIN