Keçi kavgası kanlı sona erdi

Manavgat’ta bir keçinin seyir halindeki minibüsün altında kalması nedeniyle çıkan tartışmada tarım işçileri otopark bekçisini bıçakladı

Keçi kavgası kanlı sona erdi
Antalya'nın Manavgat ilçesinde keçinin minibüsün altında kalması nedeniyle çıkan tartışmada aralarında Suriyelilerin de bulunduğu tarım işçileri otopark bekçisini, kalbinin altından bıçaklandı. Sarılar Mahallesi Kapılı mevkisindeki bölgede portakal toplamadan dönen aralarında Suriyelilerin de bulunduğu bir grubu taşıyan plakası ve sürücüsü belirlenemeyen minibüs, trafik yediemin otoparkı önünde otlayan keçiyi altına aldıktan sonra yoluna devam etti.

BIÇAKLAYIP KAÇTILAR
Keçinin minibüsün altından çıktığını gören otopark bekçisi Adnan Kuşçu, hızla ilerleyen minibüsün arkasından durması için seslendi. Yaklaşık 250 metre ileride duran minibüs biraz geri geldikten sonra içinde bulunan yaklaşık 25 kişi minibüsten inerek yediemin otoparkına geldi. Tartışma kavgaya dönüşünce tüfeğini alan bekçi, grubun dağılması için havaya ateş ederken, gruptan bazı kişiler bekçinin elindeki tüfeği aldı. Bu sırada gruptan bir kişi bekçiyi bıçakladı. Tüfeği de alan grup minibüse binerek olay yerinden uzaklaşırken jandarma güvenlik kamerası görüntülerini inceleyerek olayla ilgili soruşturma başlattı.
BİZE ULAŞIN