Dualar şehitler için

Antalya Emniyet Müdürlüğü, Manavgat ve Korkuteli Kaymakamlığı ayrı yarı iftar programları yapıp şehit aileleri ve gazilerle iftar sofrasında buluştu. Yemekte ebediyete intikal eden şehitler için dualar yapıldı

Dualar şehitler için
Antalya Emniyet Müdürlüğü, şehit aileleri, gaziler ve onların ailelerine iftar yemeği verdi. Vali Münir Karaloğlu ve protokolün de katıldığı iftar yemeğinde konuşan İl Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, "Şehitlerimizin yadigarı olan aileleri, gazilerimiz, malüllerimiz ve aileleri ile şehitlerimizin hatıralarını yad etmek, ruhlarını şad etmek üzere düzenlenen iftar yemeğine katılanlara teşekkür ederim" dedi. Emniyet Müdürü Uzunkaya, "15 Temmuz şehitlerimiz başta olmak üzere gerek İstiklal Harbi ve gerekse bu vatanın vatan oluş sürecinde kanlarını akıtan, canlarını veren şehit ve gazilerimizi yine bir kez daha rahmet, minnet ve şükranla anıyoruz" dedi.

KORKUTELİ VE MANAVGAT
Antalya'nın Korkuteli ilçesinde ise Kaymakam Erol Tanrıkulu, Kaymakamlık Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı aracılığıyla Korkuteli'de yaşayan şehit aileleri, gaziler ve yakınlarına iftar yemeği verdi. Manavgat Emniyet Müdürlüğü de, mübarek Ramazan münasebetiyle iftar yemeği verdi. İftar yemeğine ilçe protokolü katıldı. Emniyet Müdürü Mustafa Hilmi Özgönül, "Şehit ailelerimiz ve gazilerimiz bu ülkenin en onurlu insanlarıdır. Ülkemizde huzur ve güvenliğin sağlanması için göğsünü kurşunlara siper ederek bu uğurda canını veren şehitlerimizi minnetle anıyoruz" dedi.
BİZE ULAŞIN