Yalnız değilsiniz

Ankara Sincan’da görülen FETÖ’nün çatı davasını takip eden Antalyalı şehit ailelerini AK Parti Antalya teşkilatı ve Milletvekili Köse yalnız bırakmadı. Ailelerine, yanınızdayız mesajı verildi

Yalnız değilsiniz
Ankara Sincan'da FETÖ'nün görülen çatı davasını takip eden Antalyalı şehit ailelerini AK Parti Antalya teşkilatı yalnız bırakmadı. AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, Milletvekilleri Mustafa Köse İl Başkan Yardımcıları ve çok sayıda teşkilat mensubunun yer aldığı kafile, Sincan Cezaevi önüne kurulan stantlarda şehit aileleri ile bir araya geldi.

CEZALARINI ALACAKLAR
İl Başkanı Sümer, "Türkiye'nin en önemli davalarından birisi daha başladı. Hainler tek tek bağımsız Türk yargısı önüne çıkıyor. Biz de her zaman olduğu gibi bu süreçte şehit ailelerimizin yanında olup onlarla bir araya geldik. Bu beraberliğin şehit ailelerimiz için ne kadar önemli olduğunu biliyoruz. 15 Temmuz gecesi milyonlar sokağa çıkarak bir ülkenin geleceğini kurtarmıştır. Bayrağımız için kanını dökmüş tüm şehitlerimiz için bu davaları takip ederek şehit ailelerimizi ve gazilerimizi yalnız bırakmayacağız" dedi. Sümer, mahkemelerin, vatan hainlerine gereken en ağır cezayı vereceğinden şüphelerinin olmadığını kaydetti.

DAVAYI TAKİP EDİYOR
Sincan'daki duruşmaları takip eden milletvekili Köse de, "Sözde 'Yurtta sulh konseyi' üyelerinin ve hain darbe girişimine yeltenerek canlarımızı şehit eden, insanlarımızı yaralayan, birliğimize beraberliğimize kast eden, Cumhurbaşkanımıza suikast düzenleyen, ülkemizi işgal ettirmeye çalışan vatan hainleri ile ilgili yargılamaları takip etmeye devam edeceğiz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN