Kaş’ta barış sofrası

Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Kaş Cumhuriyet Meydanı’nda kurulan iftar sofrasında yatırımlar anlatıldı. İftara ilçedeki yabancılar büyük ilgi gösterdi

Kaş’ta barış sofrası
Antalya Büyükşehir Belediyesi iftar sofrasını bu kez Kaş Cumhuriyet Meydanı'na kurdu. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, iftarını Kaş'ta vatandaşlarla yaptı. Kaş'a 3 yılda 272 milyon TL'lik bir yatırım yaptıklarını dile getiren Başkan Türel, ilçenin yıllardır süren sorunlarını ortadan kaldırdıklarını söyledi. Türel, "Tüm engellere rağmen her yerde ilklere imza atarak Antalya'mızı tüm ilçeleriyle yükseltmek için çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

YABANCILAR DA KATILDI
Yapılacak yatırımları tek tek anlatan Türel, "Böylesine güzel bir iftar sofrasında sizlerle olmak benim için büyük bir onur ve gurur vesilesi. Bugün burada barış ve huzur içerisinde aramızda yabancı misafirlerimiz de var, onlarla birlikte, sizlerle birlikte böyle bir sofrayı paylaşabiliyorsak bunu bu vatan için canını veren, kanını akıtan şehitlerimize ve gazilerimize borçluyuz" diye konuştu. İftara, Kaymakam Bilgihan Bayar, Belediye Başkanı Halil Kocaer, AK Parti Kaş İlçe Başkanı Mutlu Ulutaş, ve vatandaşlar katıldı.
BİZE ULAŞIN