Yetimler bir araya geldi

Deniz Feneri Derneği’nin 22 yıldır sürdürdüğü gelenek bu yıl da devam etti. 100 yetim çocuk bağışçı ve gönüllelerle iftarda buluştu

Yetimler bir araya geldi
Deniz Feneri Derneği Akdeniz Temsilciliği ile gönüllüler ve bağışçıların 100 yetim çocukla bir araya geldiği 'yetim sofrası' iftar programının 10'uncusu düzenlendi. İftara derneğin gönüllü ve bağışçıları, ihtiyaç sahibi aileler ile Antalya'daki 100 yetim çocuk katıldı. Karagöz gösterisiyle başlayan iftar programında, yetim çocuklara bayram harçlıkları da verildi.

22 YILLIK GELENEK SÜRDÜ
Deniz Feneri Derneği Genel Sekreteri Coşkun Yıldız, iftar organizasyonunda emeği geçenlere teşekkür etti. Derneğin 42 ülkede kurduğu yetim sofralarından birinin de Antalya'da olmasından duyduğu mutluluğu dile getiren Yıldız, "Deniz Feneri Derneği 22 yıl önce ramazan ayında yola çıktığı günden bu yana, bağışçılarının, Anadolu'nun kadirşinas, merhametli insanlarının destekleriyle her geçen gün biraz daha ileriye giderek büyüyor. Dünya müslümanlarıyla bir araya gelmekte, kardeş sofraları, yetim sofraları kurmakta. Bağışçılarımıza şükranlarımızı sunuyorum" dedi.
BİZE ULAŞIN