Hırsızlık-taciz-cinayet üçlemesi

Antalya’da bir öğretmen hırsızlık, taciz ve cinayetten yargılanıyor. Öğretmenin yargılandığı cinayeti, ‘taciz’ şikayetini yapan kadınla birlikte işlediği iddia edildi

Hırsızlık-taciz-cinayet üçlemesi
Antalya'da Fen Bilgisi öğretmeni Ömer Ali G. (40), hırsızlıktan 7 yıl hapis cezasına çarptırıldı. Ömer Ali G, biri 'cinsel istismar', diğeri 'cinayet' olmak üzere 2 davada daha yargılanıyor. Öğretmen, hırsızlığı, 'kızımı taciz etti' iddiasında bulunan kadının azmettirmesiyle yaptığını belirtti. Öğretmen ile kendisini suçlayan kadın, aynı cinayet davasında da yargılanıyor.

HIRSIZLIK, TACİZ, CİNAYET
Antalya'da bir devlet okulunda öğretmen olan Ömer Ali G. ile özel ders verdiği 14 yaşındaki G.S.Ş, gittikleri alışveriş merkezinde hırsızlık yaptıkları iddiasıyla yakalandı. Ömer Ali G'ye 7 yıl hapis cezası verildi. G.S.Ş'nin annesi Sanem Y. ise yargılama devam ederken, öğretmen Ömer Ali G'nin kızına 'cinsel istismarda' bulunduğu iddiasıyla şikayetçi oldu, 8 yıl hapis istemiyle dava açıldı. Bu süreçte Ömer Ali G. ile Sanem Y. hakkında, geçen yaz öldürülen işadamı Erdoğan Veziroğlu cinayetiyle ilgili Antalya 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde üçüncü bir dava açıldı. Cesedi taşıdığı öne sürülen öğretmen Ömer Ali G. ile birlikte 9 sanık hakkında Antalya 3'üncü Ağır Ceza Mahkemesi'nde açılan dava devam ediyor. Cinayet davası sürerken, tutuklu öğretmen Ömer Ali G, 'cinsel taciz' davası duruşmasına getirildi. Ömer Ali G. suçlamaları reddetti. Mahkeme, hırsızlık ve cinayet davasının dosyalarının istenmesine karar vererek davayı erteledi.
BİZE ULAŞIN