İftarlık müjdeler

3 yılda 124 milyon liralık yatırımın yapıldığı Kumluca’da orucunu açan Türel, 13 mahallenin içme suyu ihtiyacını karşılayacak projenin de müjdesini verdi

İftarlık müjdeler
Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin iftar sofrası bu kez Kumluca'da kuruldu. İftar yemeğine Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, Kumluca Kaymakamı Polat Kara ve ilçe protokolü ile vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. İftarın ardından Kumlucalılara seslenen Başkan Türel, "Büyükşehir Belediye Başkanlığı bize sizlerin emanetidir. Cumhurbaşkanımızın Antalya'ya olan desteğini artık bilmeyen kalmadı. Antalya'nın bu şanslı dönemini değerlendirmek üzere geceyi gündüze kattık" dedi.

MEZBAHA HİZMETTE
Kumluca Mezbahasını hizmete açtıklarını hatırlatan Başkan Türel, Kumluca'ya yapılan hizmetleri sıralayarak Büyükşehir Belediyesi olarak Kumluca'da başlattıkları, devam eden ve tamamlanan projelerin toplam yatırım bedellerinin 124 milyon liraya ulaştığını söyledi. Karaağaç İçme Suyu Projesi'ne ayrı bir parantez açan Türel, "Proje ile 13 mahallemizin içme suyu ihtiyacı karşılanacak. Çalışma artık başladı. Sadece bu projenin bedeli 50 milyon lira" bilgisini verdi.
BİZE ULAŞIN