Hayırseverden anlamlı bağış

Korkutelili hayırsever Osman Sarıca, ilçeye imam hatip ortaokulu yaptıracak. Protokol, Sarıca ve Vali Karaloğlu tarafından imzalandı

Hayırseverden anlamlı bağış
Antalya'nın Korkuteli ilçesinde yapılacak olan İmam Hatip Ortaokulu'nun protokolü imzalandı. Korkutelili hayırsever Osman Sarıca tarafından Uzunoluk Mahallesi'ne yapılacak olan İmam Hatip Ortaokulu'nun protokol töreni Antalya Valisi Münir Karaloğlu'nun makamında gerçekleştirildi. Protokol imza törenine Korkuteli Kaymakamı Erol Tanrıkulu, İl Milli Eğitim Müdürü Yüksel Arslan, İlçe Milli Eğitim Müdürü İsmet Yıldız ve Hayırsever Osman Sarıca katıldı.

SARICA'NIN GURURU
16 derslikli olarak yapılacak olan Cumhuriyet Gülhizar- Osman Sarıca Ortaokulu- İmam Hatip Ortaokulunun protokolüne imza atan hayırsever Osman Sarıca, böyle bir bağış yaptığı için gurur duyduğunu söyledi.

HERKESE ÖRNEK OLSUN
Vali Münir Karaloğlu, "Hayırseverlerimiz eğitime önemli katkılarda bulundu. Bu desteğin bundan sonra da devam edeceğine inanıyorum. Çocuklarımızın iyi eğitimler almasını sağlayarak geleceğine önemli katkılar sağlayan işadamlarımıza teşekkür ediyorum ve bu protokol imzasının diğer hayırseverlerimize örnek olmasını diliyorum" dedi. Okul, 2018-2019 Eğitim Öğretim yılına yetiştirilecek.
BİZE ULAŞIN