10'suz olmaz

Antalyaspor dört, yeni isimle transferi kapatacak. Başkan Ali Şafak Öztürk, 10 numara için bütün şartları zorluyor

10'suz olmaz
Geçtiğimiz sezonu beşinci sırada tamamladıktan sonra gelecek sezon için çıtayı yükselten Antalyaspor'da transfer çalışmaları sürüyor. İşe kiraladığı Salih Dursun ve Jean Armel Drole'yi borservisleriyle birlikte alarak başlayan Antalyaspor, Gençlerbirliği'nden Aydın Karabulut'un yanı sıra Lokomotov Moskova'dan Maicon Marquez, Bordeaux'dan Jeremy Menez ve Eskişehirspor'dan ayrılan kaleci Boffin'i transfer ederek kadrosunu güçlendirdi. Ancak Antalyaspor'un asıl hedefi iyi bir 10 numara.

İLK HEDEF OYUN KURUCU
Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk, 4 transfer daha yapacaklarını ve bu transferleri sezonun ilk hazırlık kampına yetiştireceklerini söyledi. Önceliklerinin 8 ve 10 numara olduğunu kaydeden Öztürk, "Savunmanın sağına ve soluna da alternatif olabilecek Türk oyuncu düşünüyoruz" dedi. Öztürk, gerekirse diğer mevkilerden fedakarlık yaparak maddi ağırlığı 10 numaraya vereceklerini de sözlerine ekledi. Her iki mevki için çalışmalar yurt dışında sürüyor.


Maicon

Yeni sezonda çıtayı yükselten ve Avrupa'yı hedefleyen Antalyaspor, transfere hızlı başladı. Menez, Maicon, Aydın, Boffin gibi isimlerle anlaşıldı. Şimdi sırada iyi bir 8 ve 10 numara var.
BİZE ULAŞIN