İmamı saklamışlar

Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü imamı Sinan B’yi otelinde müdür oarak çalıştırıp saklayan işletmeci ve elemanları gözaltına alındı

İmamı saklamışlar
FETÖ soruşturması kapsamında Antalya Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) imamı olduğu iddiasıyla meslekten ihraç edilen komiseri otellerinde satın alma müdürü olarak göstererek sakladıkları ileri sürülen otel sahibi ile 2'si yönetici 3 kişi yakalandı.

SAHTE KİMLİK BULUNDU
Antalya Emniyet Müdürlüğü KOM imamı olduğu iddiasıyla 15 Temmuz darbe girişiminden sonra meslekten ihraç edilen ve aranan komiser Sinan B, 1 Haziran günü Kemer ilçesi Kiriş Mahallesi'nde bulunan 5 yıldızlı bir otelde polis tarafından yakalanmıştı. Sinan B'nin odasında yapılan aramada ise çok sayıda sahte kimlik bulunmuş, sevk edildiği adli makamlarca tutuklanmıştı.

SATIN ALMA MÜDÜRÜ
Soruşturmanın devamında FETÖ şüphelisi olarak aranırken Sinan B'yi otelde sahte kimlikle satın alma müdürü olarak çalıştırdığı iddia edilen işletme sahibi A.Ö, otel Genel Müdürü G.S, muhasebe müdürü C.N. ve otel çalışanı S.D. gözaltına alındı.

SORGULAMALARI BİTTİ
Emniyetteki sorguları tamamlanan 4 şüpheli Kemer İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından adliyeye sevk edildi.
BİZE ULAŞIN