Renkli bayram eğlencesi

Karaalioğlu Parkı’ndaki bayram etkinliğinde Cenk Eren, Manavgat’ta ise Nükhet Duru sahne alıp şarkılarla hayranlarını coşturdu

Renkli bayram eğlencesi
Antalya'da yıldızlı bayram eğlenceleri düzenlenen etkinliklerle devam ediyor. Antalya Büyükşehir Belediyesi, Ramazan boyunca düzenlediği etkinlikleri bayramda da sürdürüyor.

RENKLİ GÖRÜNTÜLER OLUŞTU
Karaalioğlu Parkı'ndaki 'Nerede o eski bayramlar' sloganıyla düzenlenen etkinliklerde gündüz ve akşam ayrı gösteriler sahneleniyor. Bayramın ilk gününde gündüz bölümünde renkli görüntüler yaşandı. Animasyon ekiplerinin gösterileri, tahta bacaklar ve akrobatik basketbol gösterisi heyecan dolu anlar yaşattı.

NÜKHET DURU COŞTURDU
Antalya'nın Manavgat ilçesinde bir otelde sahneye çıkan Nükhet Duru söylediği şarkılar ve dansıyla hayranlarını coşturdu. Sahnede bir hayranının bebeğini seven Duru, "Sanatla aşk kardeş gibidir" dedi. Nükhet Duru, bayramlar konusunda toplumda farkındalığın arttığını, insanların tatile ve gezmeye gitse bile ailesini ihmal etmemeye özen gösterdiğini söyledi.


Karaalioğlu Parkı'ndaki etkinliklerde ünlü sanatçı Cenk Eren sahne aldı. Antalyalılara müzik ziyafeti sunan Cenk Eren'i Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, eşi Ebru Türel ile birlikte izledi.
BİZE ULAŞIN