Engelli plajı eskisi gibi

Engelli plajı eskisi gibi
Antalya Büyükşehir Belediyesi tarafından Konyaaltı Sahili'nde yaptırılan ve kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından yapılan çirkin saldırı sonucu tahrip edilen 'Engelliler Plajı'nın duşları ve şezlongları yenilendi.

ÇİRKİN SALDIRI YAPILMIŞTI
Antalya Büyükşehir Belediyesi'nin Konyaaltı Sahili'nde engellilerin denize daha rahat ve kimseye ihtiyaç duymadan girebilmesi için bu yıl yaptığı plaj düzenlemesi geçen hafta sonu saldırıya uğramış ve plajda yer alan ve sadece engellilerin kullanımına açık olan şezlong ile duşlar kimliği henüz belirlenemeyen kişi ya kişiler tarafından kırılmıştı. Engellilerin denize girmek için kullandığı lift de zarar görmüştü.

MALZEMELER DE YENİLENDİ
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, zaman kaybetmeden engelli plajının duş ve şezlonglarını yenileyerek eski haline getirdiklerini belirterek, suçluların yakalanması için de Antalya Emniyeti ile bizzat görüştüğünü aktardı. Alanı kameraların yanı sıra özel bir güvenlik görevlisiyle koruyacaklarını belirten Türel, bunu yapanların yaptıkları hizmetleri çekemeyenler olduğunu söyledi.
BİZE ULAŞIN