Öldü mü öldürüldü mü

Öldü mü öldürüldü mü

Banyoda yere düşen yaşlı adam, kendisine ‘kalk’ diye seslenen kavga ettiği eşine ‘ben burada yatacağım’ dediği yerde 2 gün sonra ölü bulundu

  • Akdeniz
  • Perşembe 07.07.2017
Antalya'da evin banyosunda yere düştükten sonra kendisine 'kalk' diye seslenen kavga ettiği eşine, 'ben burada yatacağım' diyen yaşlı adam, 2 gün sonra ölü bulundu. 84 yaşındaki emekli Mehmet Mercan, henüz nedeni bilinmeyen bir şekilde evinin banyosunda yere düştü. Bu sırada evde bulunan ve iddiaya göre kavgalı olduğu karısı Yüksel Mercan (73) ise kocasının yanına gelerek 'kalk içeriye gel' diye seslendi. Yerden kalkmayan Mehmet Mercan, 'Ben burada yatacağım' diyerek yatmaya devam etti.

3 EŞİNİ de KAYBETTİ 2 gün kadar yattığı yerden kalkmayan yaşlı adama kimse bakmadı. Yüksel Mercan, kocasının hiç tepki vermeden aynı şekilde yattığını görünce polise haber verdi. Eve gelen polis ekipleri, yaşlı adamın öldüğünü belirledi. İfadesi alınan Yüksel Mercan'ın daha önce 2 eşini kaybettiği, Mehmet Mercan'nın ise üçüncü kocası olduğu öğrenildi. Komşuları yaşlı çiftin sürekli kavga ettiğini belirtti. Mehmet Mercan'ın kesin ölüm nedeni yapılacak otopsinin ardından belli olacak.
BİZE ULAŞIN