Serinleten yaz fırsatı

Ford Bilaller, temmuz ayında hem binek hem de ticari modellerinde müşterilerine sıfır faiz fırsatı ve peşin alım indirimleri sunmaya devam ediyor

Serinleten yaz fırsatı
Ford Bilaller, Temmuz ayında müşterilerine binek araçlarda 'Her Şey Dahil Finans Paketi' kapsamında 'FKasko' alınması durumunda 30 bin TL, 18 ay ve yüzde sıfır faiz kampanyası ve bu paketten yararlanmayan müşterileri için de 30 bin TL, 15 ay, yüzde sıfır faiz fırsatını sunuyor. Ayrıca, sıfır faiz kampanyasını tercih etmeyen müşterilere de yüzde 1 peşin alım indirimi sunuluyor. Kuga ve Courier Journey modellerinde 20 bin TL, 20 ay ve yüzde 0.99 faizli kredi kampanyası Temmuz ayında da devam ederken, 'Her Şey Dahil Finans Paketi' kapsamında 'FKasko' satın alan müşterilerine ise 20 bin TL, 20 ay, yüzde 0.95 faiz desteği de sunulmaya devam ediyor.

BÜTÇEYE UYGUN TAKSİTLER
Temmuz ayında 'Ford Mavi Plan' kampanyası ile C-MAX'e 999 TL ve Mondeo'ya 1.499 TL aylık taksitlerle sahip olma imkânı sunuluyor. Ford Focus ve Courier modellerinde, Temmuz ayında Axa FKasko satın alımında poliçe fiyatından 400 TL indirim Ford müşterilerini bekliyor.

TEMMUZ AYINI KAÇIRMAYIN
Temmuz'a özel avantajlı kampanyalar ve sıfır faiz fırsatı sürüyor. Transit minibüste FKasko satın alınması durumunda 55 bin TL, 12 Ay, yüzde sıfır faiz kampanyasını Temmuz ayında da sürdüren Ford, paketten yararlanmayan müşterileri için 50 bin TL, 12 ay, yüzde 0 faizli kredi desteği sunuyor. Transit minibüs okul taşıtı ve Connect modellerinde de cazip fırsatlar Temmuz'da da devam ediyor.
BİZE ULAŞIN