Boyları küçük aşkları büyük

Kasım 2015’te evlenen Korhan-Rabia Lokman çiftinin Mehmet İlter isminde erkek bebekleri oldu. 9 aylık bebeğin boyu şimdiden 55 santimi geçti

Boyları küçük aşkları büyük
Antalya'da 1 metre 28 santim boyundaki Korhan (36) ile 1metre 20 santim uzunluğundaki Rabia Lokman çifti Kasım 2015 tarihinde evlendi. Ardından Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'nde işe başladılar. Çiçeği burnunda çift bir anda hastanenin en sevilen isimleri haline gelirken 9 ay önce erkek çocukları dünyaya geldi. Bebeklerinin sağlıklı olduğunu belirten Lokman çifti, "9 aylıkken boyu bizim boyumuzun yarısına geldi" diyerek espri yaptı. Korhan-Rabia Lokman çiftinin tek sıkıntıları ise kaldıkları evde asansör olmayışı. 3 katlı evin son katında oturan Lokman çifti, "Asansör olmağı için çıkarken zorlanıyoruz" diye konuştu.

GÖRÜCÜ USULÜ İLE EVLENDİ
Korhan Lokman, eşi Rabia ile görücü usulü tanıştıklarını ve kısa sürede birbirlerine aşık olduklarını söyledi. Eşi Rabia'nın Gaziantep'te muhasebecilik yaptığı sırada tanıştıklarını belirten Lokman, "Sağlıklı bir bebeğimiz oldu. Bizim boyumuz küçük olabilir ancak aşkımız çok büyük" dedi.
BİZE ULAŞIN