Budak’a sert cevap

Budak’a sert cevap

Yatırımları basın mensuplarına tanıtan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel, CHP Genel Başkan Yardımcısı Budak’a ‘aç tavuk’ benzetmesi yaptı

ANTALYA Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, belediye yatırımlarını basın mensuplarına tanıtırken, CHP Antalya Milletvekili ve Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak'a sert sözlerle cevap verdi. Budak'ın "Yeniden Büyükşehir Belediyesi'ni alacağız" sözlerine cevap veren Türel, "Teşbihte hata olmaz. Aç tavuk kendini darı ambarında zannedermiş. Anketler büyükşehir belediyesinde halkımızın teveccühü konusunda gayet iyi durumda olduğumuzu gösteriyor. Bizim bilgimiz dışında yapılan anketlerde de üst sıralarda çıkıyoruz. Allah bozmasın, seçimlere en iddialı şekilde girmiş olacağız" dedi.

HOBİ BAHÇELERİ HAZIR
Türel, emeklilere yönelik yapılan ve 78 hektar alanda kurulan 'Hobi Bahçesi'nin tamamlandığını açıkladı. 348 hobi bahçesi için taleplerin 10 Ağustos'ta alınmaya başlanacağını belirten Başkan, "Talepler 8 Eylül'e kadar alınacak ve yaş sırasına göre değerlendirmeye tutulacak. 20 bahçe de şehit ve gazi yakınları için ayrıldı" dedi.

ŞANTİYE TURU YAPILDI
Başkan Türel, Boğaçayı'ndaki asfalt plent imalat tesisleri ve makine ikmal tesislerini, Kızıllı Bertaraf Tesisi ve Mellidağ Güneş Enerji Santrali'ni medya mensuplarına gezdirdi. CHP Genel Başkan Yardımcısı Çetin Osman Budak'ın Boğaçayı Projesi'yle ilgili "Teknik olarak imkansız" dediğini hatırlatan Büyükşenir Belediye Başkanı Menders Türel, "Bizim yaptıklarımıza onların hayalleri bile yetişmez. Bu Antalya'ya dar vizyonlu bakış ile bizim bakış açımızdır. Onlar yapılamaz der biz yaparız. Yapılamaz diye konuşanları da bittiğinde projemizin içinde ağırlamak isteriz" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN