50 spor tek çatı altında

50 spor tek çatı altında
1976 yılında Fransa'da kurulan, birçok farklı markanın spor ekipmanlarının bir arada bulunduğu, 2015 yılı verilerine göre dünya genelinde 70 bin çalışanı bulunan Decathlon, Antalya'da Erasta AVM'de ve havaalanı yolu üzerinde yer alan iki mağazasıyla hizmet veriyor.

SPOR EKİPMANLARINDA YOK YOK
Mağazalarında birçok spor dalı için gerekli olan ekipmanları bir arada bulunduran Decathlon'da, Adidas, Nike gibi markaların yanı sıra grubun kendi markaları olan Quechua, Tribord, B'twin, Kalenji, Domyos gibi markaların ürünleri daha çok bulunuyor. Decathlon her gün sunduğu en iyi kalite/fiyat ve '50 farklı spor tek çatı altında' politikasıyla sporu herkese ulaşılabilir kılmayı hedefliyor.

ÇEVRECİ ANLAYIŞIYLA FARK YARATIYOR
Decathlon'un dünya çapındaki en büyük stratejisi, ürünlerin maliyetlerini ve fiyatlarını düşük tutarak pazardaki en uygun fiyatlı spor ürünlerini satmak. Ayrıca mağaza maliyetlerini düşürerek daha uygun maliyetli ürünler satmak ve doğaya olabildiğince az zarar vermek amacıyla 2015 yılı sonunda poşetlerini doğada çözünebilir malzemeden ürettirdi. Decathlon, poşetlerini satmaya başlayarak elde ettiği geliri Deniz Temiz TURMEPA Derneği'yle paylaşarak denizlerin temizlenmesine katkıda bulunuyor.

BİZE ULAŞIN