Antalya’nın yenilikçi spor merkezi

Antalya’nın Lara, Kepez, ve Konyaaltı bölgelerinde hizmet veren ‘Şehrin Spor Fabrikası’ GYMfactory, klasik spor salonu anlayışının dışındaki yenilikçi konsepti ile dikkat çekiyor

Antalya’nın yenilikçi spor merkezi
LARA, Kepez, Shemall AVM ve Konyaaltı kulüpleri olmak üzere Antalya'nın farklı bölgelerinde hizmet veren GYMfactory, klasik spor salonu anlayışının dışındaki yenilikçi konsepti ile dikkat çekiyor. GYMfactory, son teknoloji ürünü spor ekipmanları, hijyenik spor merkezi, alanında uzman kadrosu ile 'sağlıklı yaşam ve bilinçli spor' ilkesi ile hizmet veriyor. GYMfactory, üyelerine 'Yeni Nesil' bir antrenman anlayışı ile hizmet vermeyi önemsiyor. Çıkış noktaları ise 'Sağlıklı Yaşam ve Bilinçli Spor' alışkanlığını herkese kazandırmak. Teknolojiyi yoğun bir şekilde kullanan GYMfactory, geliştirdiği mobil uygulama ile üyelerinin kendilerine göre hazırlanmış özel programlarının takibini cep telefonlarına taşıyor. Üyeler, bütün istatiksel verileri, uzman diyetisyenin hazırladığı programını ve Bio Empe'dan ölçümlerini cep telefonundan takip edebiliyor.

25 DAKİKADA DEĞİŞİM
Miha-Bodytec ile haftada 2 gün ve sadece 25'er dakikalık kişiye özel bire bir seanslar halinde sunulan antrenman ile vücuttaki tüm ana kas gruplarını aynı anda ve kişinin özgür iradesinin çok üzerinde bir etkinlikte çalıştırılıyor. Uzmanlar, bu çalışmanın 5-6 saatlik yorucu bir antrenmandan çok daha fazla etki sağladığı görüşünde birleşiyor.

BİZE ULAŞIN