Fethiye’de zafer günü

Zafer Bayramı’nın 95. yıldönümü nedeni ile çoğunluğu tatilcilerin katıldığı 800 kişilik grup ile dev Türk bayrağı oluşturuldu

Fethiye’de zafer günü
30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 95. yıldönümü nedeni ile Ölüdeniz Kumburnu Plajı'nda çoğunluğu tatilcilerin katıldığı 800 kişilik grup ile Türk bayrağı oluşturuldu. Yapılan kısa anonsun ardından pek çok tatilci şezlonglarından ve denizden çıkıp anons edilen yere koştu. Burada tatilcilere ve plaj çalışanlarına kırmızı beyaz tişörtler dağıtıldı.

TURİSTLER DE KATILDI
Gökyüzünden de görüntülenen Ölüdeniz Plajı'ndaki kırmızı beyaz Türk bayrağı etkinliğini yerli ve yabancı turistler de izleyip cep telefonları ile görüntüledi. İlçe Gençlik Hizmetleri ve Spor Müdürü Harun Reşit Yiğit; "Türk milleti hiçbir zaman dışarıdan ve içeriden gelen düşmanlara karşı asla pabuç bırakmayacaktır. Ülkemiz ilelebet yaşayacaktır" dedi.

DENİZ DİBİNDE
Kumburnu Tabiat Parkı deniz altı grubu ise deniz dibinde Türk bayrağı açtı. Dalgıçlar deniz dibine inerek Ölüdeniz lagününün dibine Türk bayrağını yerleştirip büyük bir gurur yaşadı. 5 metrede Türk bayrağı açan dalgıçlar deniz dibinde de 30 Ağustos Zafer Bayramı'nı kutladı.
BİZE ULAŞIN