Mutlu bayramlar Akdeniz

Antalya, Isparta, Burdur ve Fethiye protokolü, yayımladıkları mesajlarla vatandaşların Kurban Bayramı’nı kutladı. Ortak temenni, birlik, beraberlik, huzur ve mutluluk oldu

Mutlu bayramlar Akdeniz
Antalya, Isparta, Burdur ve Fethiye protokolü vatandaşların bayramını kutladığı mesajlar yayımladı. Antalya Valisi Münir Karaloğlu, mesajında, bayramların, milli ve manevi bütünleşmenin en üst seviyede yaşandığı, dostluk ve kardeşlik bağlarının güçlendiği çok önemli ve özel günler olduğunu belirtti. Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ise "Kurban Bayramı Allah'ın nimetlerine şükretme, Allah rızası için kurban kesme, akraba ve komşularımızla ve tabii ki ihtiyaç sahipleriyle paylaşma bayramıdır. Antalya'yı bir bayram şehri yapan bütün halkımızın bayramını kutlarım" ifadelerini kullandı.

ÇOCUKLAR GÜLSÜN
AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer, "Bu Kurban Bayramı'nda inşallah yurdumuzun dört bir yanında ve dünyada özellikle çocukların yüzünün güldüğü, bereketin arttığı bir bayram olmasını temenni ediyorum" dileklerini paylaştı. Akdeniz Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mustafa Ünal da, "Savaş, terör, zulüm ve yoksulluk yüzünden zor günler yaşayan tüm kardeşlerimize barış ve huzur getirmesini ve bayram coşkusunun tüm dünyayı sarmasını diliyorum" dedi.

MİLLETİMİZİN DİRLİĞİ
MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy Antalyalıların bayramını kutladığı mesajında, "Kurban Bayramı'nın milletimizin diriliğine, mazlumların kurtuluşuna, insanlığın huzur, barış ve hidayetine vesile olmasını dilerim" ifadesini kullandı.

RAHMET DİLEDİ
Fethiye Kaymakamı Ekrem Çalık Kurban Bayramı'nı kutlarken "Aziz şehitlerimizi rahmet, kahraman gazilerimizi şükranla anar, herkese sevdikleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini dilerim" mesajını verdi.

MİLLİ RUH VE HEYECAN
Isparta Valisi Şehmus Günaydın, Kurban Bayramı münasebetiyle yayımladığı mesajda, dargınlıkların kırgınlıkların unutulup dostluk ve kardeşlik duygularının artması temennisinde bulundu. Burdur Valisi Şerif Yılmaz ise, "Bizi güçlü kılan, bizi bu günlere taşıyan birlik ve beraberliğimizin Kurban Bayramı vesilesiyle daha da güçlenerek kuvvetleneceğine olan inancımı ifade ederken, birbirimize daha sıkı sarıldıkça yakaladığımız milli ruh ve heyecanın da ülkemizi daha ileriye taşıyacağına inanıyorum" ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN