İlk bayramlık polisten

Eşi tarafından 4 çocuğuyla terk edilen 5 aylık hamile Kevser Aslan çaresiz kaldı. 4 çocuk, polislerin aldığı kıyafetle ilk kez bayramlık giydi. Aile, uzanacak bir yardım eli bekliyor

İlk bayramlık polisten
Antalya'da eşi tarafından terk edilen 5 aylık hamile 23 yaşındaki Kevser Aslan ve 4 çocuğu, bayramı polisler sayesinde mutlu geçirdi. 4 kardeş hayatlarındaki ilk bayramlıklarını polis amcaları sayesinde giydi.

16 YAŞINDAYKEN EVLENDİ
Adıyaman'da otururken 5 yaşında babasını kaybeden Kevser Aslan, annesinin ekonomik durumu iyi olmayınca devlet yurduna yerleştirildi. 16 yaşına kadar devlet yurdunda kalan Kevser Aslan, bir kişinin aracılığıyla tanıştığı R. Aslan ile dini nikahla evlenip Antalya Kepez'deki harap haldeki bir gecekonduya yerleşti. 18 yaşına geldiğinde resmi nikahla evlenen Kevser Aslan, eşiyle sürekli kavga etti.

BAYRAMLIKLAR POLİSTEN
Bu evlilikten en büyüğü 6, en küçüğü 2 yaşında 4 çocuğu olan ve aynı zamanda 5 aylık hamile olan Arslan, eşinin kardeşinin kendisine şiddet uyguladığı gerekçesiyle 25 Ağustos'ta Kepez'deki Şehit Uğur Gökcan Polis Merkezi'ne başvurdu. Burada ailenin yaşadığı dramı gören polis memurları, aralarında topladıkları parayla 4 çocuğa bayramlık kıyafetler aldı. Bayramlıkları evde aileye teslim eden polis memurları, aldıkları kıyafetleri kendi elleriyle çocuklara giydirdi.

BAŞKA KADINLA KAÇTI
Kevser Aslan, eşinin kendilerini terk ederek, başka bir kadınla İzmir'e yerleştiğini söyledi. 4 çocuğuyla ortada kaldığını belirten Aslan, evinin 150 lira kirasını ödeyecek parası bile olmadığını kaydetti. Aslan, "Mağduruz, maaşım yok, çocuklarıma bakamıyorum. Polisler çocuklara bayramlık aldı da yüzleri güldü. İlk kez çocuklarımın bayramlıkları oldu" diye konuştu. Ev sahibinin kendisini evden çıkarmak istediğini söyleyen Kevser Aslan, başka bir şehirde soğan toplayarak geçimini çadırda sürdüren annesinin desteğiyle yaşama tutunmaya çalıştığını söyledi.
BİZE ULAŞIN