Antalya model oldu

Fuarcılık anlayışına yeni bir boyut kazandıran ve Antalya’daki defileleri ile ününü dünyaya duyuran Dosso Dossi Fashion Show, Moskova CPM ile dünyaya açıldı

Antalya model oldu
İş ve tatil konseptini birleştirdiği özgün modeliyle fuarcılık anlayışına yeni bir boyut kazandıran ve Antalya'daki defileleri ile ün yapan Dosso Dossi Fashion Show, Collection Première Moscow (Moskova CPM) ile dünyaya açıldı. Antalya etkinliğinin ardından ilk kez yurt dışına açılan Dosso Dosso Fashion Show, Moskova CPM organizasyonuyla küresel atağa geçti.

TERCİH RUSYA OLDU
Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, Antalya'da düzenledikleri organizasyonun küçük ölçekli bir modelini Moskova'ya taşıdıklarını ifade etti. Eraslan, yeni proje için İstanbul Hazırgiyim ve Konfeksiyon İhracatçıları Birliği (İHKİB) ile iş birliği yaptıklarını kaydetti.

5 YILDIZLI TATİL HEDİYESİ
Eraslan, "Türkiye'ye gelme konusunda hala tereddütlü olan alıcılara yerinde ulaşıp onları ikna etmek için Dosso Dossi'yi bölgenin en büyük moda fuarı Moskova CPM ile dünyaya açmaya karar verdik. Dosso Dossi stantlarını ziyaret eden alıcılarımıza Avrupa ve Çin'e göre Türkiye'nin artılarını yerinde anlatıyoruz. Fuar boyunca firmalarımızdan 10 bin dolar ve üzerinde alışveriş yapan müşterilerimize Antalya'da aileleriyle birlikte 5 yıldızlı otelde bir hafta konaklama hediye etik. Gördüğümüz büyük ilgi ne kadar doğru bir hamle yaptığımızı bize gösterdi. 17-19 Eylül tarihleri arasında Kazakistan'ın Almatı şehrinde düzenlenecek fuarla atacağız" dedi. İHKİB Başkanı Hikmet Tanrıverdi ise, Rusya'nın Türk hazır giyim sektörü için en büyük pazarlardan biri olduğunu ve fuarı 20 binden fazla alıcının ziyaret ettiğini vurguladı.
BİZE ULAŞIN