Çavuşoğlu’dan yeni müjdeler

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya’nın batı ilçelerindeki bayram ziyaretlerinde yatırımlar hakkında bilgi verdi. Bakan, kayınbiraderini kaybeden milletvekili İbrahim Aydın’ı ziyaret etti

Çavuşoğlu’dan yeni müjdeler
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Antalya ve ilçelerindeki bayram ziyaretlerini sürdürdü. Batı ilçelerini bir gunde gezip vatandaşlarla kucaklaşan ve bayramını kutlayan Bakan Çavuşoğlu, önemli mesajlar da verdi. Kaş'a yaptığı ziyarette, ilçenin Antalya'nın göz bebeklerinden biri olduğunu kaydeden Çavuşoğlu, ilçedeki elektrik kesintilerinin önüne geçmek için bu yıl 7 milyon liralık yatırım yapacaklarını kaydetti.

SULAMA VE YOL MÜJDESİ VERDİ
Bölgedeki sulama sorununu çözmek için baraj inşaatı yaptıklarını anlatan Çavuşoğlu, sulanan topraklarda üretilen ürünlerin bölgeye yapılacak havalimanı aracılığıyla uçak kargo ile yurtdışına gönderilebileceğini anlattı. Çavuşoğlu, Kaş'a karayoluyla ulaşımın da kolaylaşması için projelerinin hazır olduğunu, Kalkınma Bakanlığı'ndan onay beklendiğini bildirdi.

TAZİYE ZİYARETİ YAPTI
Dışişleri Bakanı Çavuşoğlu Alanya'ya geçerek, akciğer yetmezliği bulunan kalyınbiraderi Hüseyin İdrisoğlu'nun veftı nedeniyle AK Parti Antalya Milletvekili İbrahim Aydın'a, taziye ziyaretinde bulundu. Ziyarete, Milletvekili Mustafa Köse, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Berberoğlu ve Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney de katıldı.
BİZE ULAŞIN