Soldan geliyorlar

Antalyaspor’un iki sol kanat savuncusu milli takıma göz kırptı. Sakıb ve Musa’nın en büy��k hedef ay yıldızlı formayı giyebilmek

Soldan geliyorlar
Antalyaspor'un iki sol kanat oyuncusu Musa Nizam ve Sakıb Aytaç ilk hedeflerinin milli takım olduğunu söyledi. Lige kendileri dahil bazı büyük takımların da puan kayıplarıyla başladığını aktaran Sakıb, son haftada oynadıkları oyunun gelecek için umut verici olduğunu dile getirdi.

AY-YILDIZ'I İSTİYOR
A Milli Futbol Takımı'na davet beklediğini ifade eden Sakıb, "Geçen sene biz ve Konyaspor çok iyi çıkış yaptı. Bu iki kulüpten milli takımda oyuncu yoktu. Genelde hep İstanbul takımlarından alıyorlar. Bekliyorduk ama olmadı. Daha iyi performans sergileyerek inşallah ileri dönemlerde milli takımda yer alırım" diye konuştu. Sakıb Aytaç, transfer döneminde büyük takımlardan ne kendisine ne de kulübüne resmi bir teklifin gelmediğinin altını çizerek, "Takımımda çok mutluyum. Başka kulübe gitme gibi bir düşüncem yok. Yapılan transferlerle birlikte biz de büyük takım olduk" dedi.

BİZ İYİ TAKIMIZ
Yıllar sonra yeniden yuvaya dönen bir başka sol kanat oyuncusu Musa Nizam da "Tüm Türk oyuncuların hedefi milli takımda oynamaktır. Benim ilk hedefim Antalyaspor'da sürekli oynamak. Ondan sonraki süreçte milli formayı istiyorum" dedi. Kadro kalitesiyle Antalyaspor'un Süper Lig'deki en iyi takımlarından biri olduğuna dikkati çeken Musa Nizam, ligde takımların geliri arttığı için iyi transferler yaparak güçlendiğini vurguladı.

TUTTUĞUM TAKIMDAYIM
Geçen seneki puan durumunun üzerine çıkmak istediklerini kaydeden Musa Nizam, "Taraftarımız her zaman bizi desteklesin. İyi günümüzde de kötü günümüzde de yanımızda olsunlar. Biz de onlara layık olmaya çalışacağız. Trabzon'a giderken kulübe para kazandırdım. Transferden de pişman değilim. Artık tuttuğum takımın formasını giyiyorum" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN