Narkotim mesaide

Narkotim mesaide
ANTALYA Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri, 10 günlük Kurban Bayramı tatilinde de operasyonlarını sürdürdü. Ekiplerin bayramın 3'üncü günü yaptığı 3 operasyonda, 4'ü erkek 5 kişi gözaltına alındı. Ekipler

Lara bölgesinde uyuşturucu sattığı bilgisini aldığı M.Y. ve S.Y'nin evinde ve üzerlerinde yapılan aramada 225 gram metamfetamin, 1 adet tabanca, 1 adet şarjör ve 10 mermi ele geçirdi.

TATİL YAPMADILAR
Bir diğer operasyon ise Antalya Otogarı'nda gerçekleşti. Narkotik ekipleri burada yaptığı operasyonda uyuşturucu madde sattığını tespit ettiği Ö.K'yi gözaltına aldı. Ö.K'nin üzerinde 200 adet ecstasy hap ve 1 adet sahte kimlik ele geçirildi.

SON ADRES YEŞİLDERE
Ekipler son operasyonu ise Yeşildere Mahallesi'ne yaptı. Narkotik Suçlarla Şube Müdürlüğü ekiplerinin mahallede yaptığı aramalarda uyuşturucu sattığı tespit edilen M.H. ve A.Y. gözaltına alındı. İki şüphelinin üzerinde yapılan aramada 43 paket haline getirilmiş 100 gram esrar ele geçirildi. Emniyette işlemleri tamamlanan karı koca M.Y. ve S.Y. ile Ö.K, M.H. ile A.Y. 'uyuşturucu, uyarıcı madde ticareti yapma ve sağlama' suçundan adliyeye sevk edildi.
BİZE ULAŞIN