Tecavüzcü berber tutuklandı

Antalya’nın Gündoğmuş ilçesinde 15 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz ettiği öne sürülen üç çocuk babası erkek berberi linç edilmek istendi

Tecavüzcü berber tutuklandı
Antalya'nın Gündoğmuş ilçesinde lise 1'inci sınıf öğrencisi kıza tecavüz edip kimseye söylememesi için tehdit ettiği öne sürülen 40 yaşındaki Ahmet A. tutuklandı. Adliye çıkışı şüpheliyi linç etmek isteyen grubu, polis biber gazıyla dağıttı.

EVLİ VE 3 ÇOCUK BABASI
Gündoğmuş'ta erkek kuaförü olan evli ve 3 çocuk babası Ahmet A'nın, birkaç hafta önce işyerinin karşısındaki kahvecinin kızı 15 yaşındaki H.D'yi dükkanına çağırdığı ve dükkanında zaman zaman kadınların saçlarını da yaptığı ayrı bölümde H.D'ye tecavüz ettiği ileri sürüldü. Ahmet A'nın olayı kimseye anlatmaması için kızı tehdit ettiği belirtildi.

BİBER GAZI KULLANılDI
Yaşadığı olayın şokunu üzerinden atamayan H.D'nin olayı bir yakınına anlatması sonrası aile polise başvurdu. Emniyet Müdürlüğü ekipleri önceki gün Ahmet A'yı gözaltına aldı. Emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edilen Ahmet A. çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. Adliye önünde toplanan H.D'nin yakınları ve vatandaşlar, zanlının adliyeden çıkarılması sırasında linç girişiminde bulundu. Ahmet A. geniş güvenlik önlemi altında Alanya Cezaevi'ne gönderildi. (DHA)
BİZE ULAŞIN