Çalımbay: Karar bir an önce verilmeli

Eto’o krizinin yönetimle futbolcu arasında olduğunu söyleyen Çalımbay, Samir Nasri transferinin kulüpteki ücret dengesini bozduğunu söyledi

Çalımbay: Karar bir an önce verilmeli
ANTALYASPOR Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Galatasaray maçı öncesi düzenlediği basın toplantısında Eto'o ile ilgili kararın bir an önce verilmesini istediğini söyledi. Galatasaray maçında Menez ve William'ın oynama şansı bulunmadığını ifade eden Çalımbay, "Bunlara Nasri dahil. Djourou ve Nasri mecburiyetten oynadı. Bize bayağı bir zaman lazım" dedi. Eto'o krizinin hemen çözülmesini isteyen Çalımbay, "Eto'o, kendisine değer verilmediğini söylüyor. Ona en güzel değer kesinlikle veriliyor. Sorunları olan takım kaptanının bize faydası fazla olmaz" diye konuştu.

DENGELER BOZULDU
Eto'o ile sürekli görüştüğünü dile getiren Çalımbay, "Kimseye taviz vermeyeceğiz. Herkes işine bakacak, herkes takımı için mücadele edecek, herkes aldığı paranın hakkını verecek. Kulüp herkesin hakkını veriyor. Onun için herkes aldığının hakkını vermesi gerekir. Eto'o'nun mukavalesi devam ediyor. Tek şey yönetimle konuşup bütünüyle sahada olması gerekiyor. Bizim teknik açıdan bir sıkıntımız yok. Konu, yönetimle Eto'o arasında" açıklamasını yaptı. Çalımbay, 'Nasri transferi takım içindeki maddi dengeleri bozmuş olabilir mi' sorusuna ise, "Tabi ki dengeler bozuldu. Bu bir gerçek. Birisi yüksek birisi az. Dengeleri oturmak gerekiyor" ifadelerini kullandı.

Huzur istiyorum
Şimdilik Eto'o'nun yerine bir oyuncu transferi düşünmediğini belirten Çalımbay, "Geçen seneki kadromdan memnundum. Benim tek istediğim şey huzur. Bizim şu anda Galatasaray maçını konuşmamız lazım" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN