İklim teknolojisi

Doğalgaz ve İklimlendirme Teknolojileri Fuarı Antalya’da ikinci kez kapılarını ziyarete açtı

İklim teknolojisi
2. Doğalgaz ve İklimlendirme Teknolojileri Fuarı Cam Piramit'te açıldı. Makine Mühendisleri Odası Antalya Şube ve Detay Fuarcılık işbirliği ile gerçekleştirilen fuar Pazar günü akşamına kadar açık kalacak.

DOĞALGAZ SEKTÖRÜ
Geçen yıl 78 markanın katıldığı fuarda bu yıl mühendislik ve doğalgaz taahhüt, kombi, ısı pompası, merkezi ısıtma sistemi ve yerden ısıtma sistemi, baca sistemi ile klima sistemi satıcılarını tüketici ile buluşturuyor. Sektörün öncü firmalarının yer aldığı 2. Doğalgaz ve İklimlendirme Teknolojileri Fuarı'nda doğalgaz kullanımının artması ile fuara özel kampanyalarla ziyaretçilere avantajlı seçenekler sunuluyor.

BİRLİKTE KESTİLER
Antalyalıların büyük ilgi gösterdiği fuarın açılış kurdelesini Antalya İnşaat Mütahitleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Karataş, Çevre Mühendisleri Odası Başkanı Lokman Atasoy, Antalya Makine Mühendisleri Odası Başkanı Ayşen Hamamcıoğlu ve Enerya Antalya Bölge Müdürü Mürsel Parlak kesti.

KOSGEB İLK KEZ DESTEK VERİYOR
KOSGEB tarafından desteklenen fuarda bu yıl 70'e yakın firma, 58 stantta yerini aldı. Katılımcıların yüzde 65'ini mühendislik ve doğalgaz taahhüt firmaları oluştururken, yüzde 20'sini kombi, ısı pompası, merkezi ısıtma sistemi ve yerden ısıtma sistemi satıcıları, baca sistemi satıcıları oluşturuyor.
BİZE ULAŞIN