2. atılım dönemi başladı

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Mahir Ünal, partisinin Göndoğmuş İlçe Kongresi’nde, Türkiye’yi ikinci atılım dönemine hazırladıklarını söyledi

2. atılım dönemi başladı
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Parti Sözcüsü Mahir Ünal, Türkiye'yi ikinci atılım dönemine hazırladıklarını belirterek, "İkinci dönem ince işçilik dönemi, kültür, eğitim, medeniyet ve toplumsal gelişmenin, büyük restorasyonun olacağı dönemdir" dedi. Partisinin ilçe kongrelerine katılmak üzere Antalya'ya gelen Ünal, Gündoğmuş 6. Olağan İlçe Kongresi'nde yaptığı konuşmada, AK Parti'nin milletin partisi olduğunu söyledi.

SÖZLER TUTULUYOR
AK Parti için Gündoğmuş'un da, İdil'in de, Sur'un da aynı olduğunu kaydeden Ünal, "Eskiden millet sözünü tutar oy verir ama siyasetçi sözünü yerine getirmezdi. O günler geride kaldı. Söz verdik mi tutuyoruz. Hastane, yol, okul, altyapı yapılıyor. Ayrım yapmıyoruz. Burası 7 bin 500 kişilik bir ilçe. 7 kişi de yaşasa 700 bin kişinin yaşadığı ilçeymiş gibi AK Parti hizmetini götürüyor" dedi.

ESNAFI ZİYARET ETTİ
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Türkiye'yi ikinci atılım dönemine hazırladığını ifade eden Mahir Ünal, "Çocuklarımız hak ettiği eğitimi alsın, geri kalmasın diye bu çabaları gösteriyoruz" şeklinde konuştu. Kongreye AK Parti Antalya milletvekilleri İbrahim Aydın, Gökçen Özdoğan Enç ile İl Başkanı Rıza Sümer ve partililer katıldı. Kongrenin ardından Ünal ve partiler ilçe esnafını ziyaret etti.
BİZE ULAŞIN