Buzlar eritildi

Hafta içinde yaşanan Eto’o krizinin gölgesinde Galatasaray maçına çıkan Antalyaspor’da buzlar eridi. Kamerunlu yıldız maç öncesi ve sonrasında taraftarla bir araya gelerek barıştı

Buzlar eritildi
Antalyaspor'da transferin bitimine 2 gün kala 'Mutlu değilim, gitmek istiyorum' açıklaması yapan Samuel Eto'o, Galatasaray maçında taraftarla barıştı. Taraftarların açıklamalarına tepki gösterdiği Samuel Eto'o, Teknik Direktör Rıza Çalımbay ile görüşerek bu maçta mutlaka oynamak istediğini dile getirdi ve adı 11'e yazıldı.

TARAFTARLA KUCAKLAŞTI
Maç öncesinde sahaya çıkarken ellerini açıp dua eden Samuel Eto'o, taraftarlara formasındaki armayı göstererek mesaj verdi. Galatasaray maçında profesyonelce formasını terleten Samuel Eto'o, 82'nci dakikada attığı beraberlik golünün ardından büyük sevinç yaşadı ve bu sevinci önce takım arkadaşlarıyla, ardından hocası Çalımbay ile paylaştı. 1-1 biten maçın ardından tribünlere giderek taraftarla kucaklaşan Samuel Eto'o, "Ben profesyonelim. Açıkladığım konular farklı. Antalyaspor'u seviyorum ve bu formaya hizmet etmeye devam edeceğim" dedi.

ASIP KESEREK BU İŞLER OLMAZ
Taraftarlar da maç boyunca gerek tezahüratları, gerekse hazırladıkları pankartlarla Kamerunlu oyuncuya sevgi gösterisinde bulundu. Antalyaspor Başkanı Ali Şafak Öztürk de maç sonrası yaptığı açıklamada, "Krizler asıp kesmekle çözülmüyor. Konuşarak, bazen bekleyerek, bazen de birbirimizin kalbini kırarak ama daha sonra onarabilecek şekilde aşılıyor. Antalyaspor, Eto'o ile güzel ama Eto'o da Antalyaspor ile güzel. Kaptanımızı seviyoruz. En iyi şekilde kaptanlık yapmasını istiyoruz. Bugün Samuel Eto'o da kendisinden bekleneni yaptı" diye konuştu.
BİZE ULAŞIN