Ödüllü polise son görev

Antalya’da operasyona giderken kalp krizi geçirip hayatını kaybeden polis memuru Demir’i son yolculuğuna meslektaşları uğurladı

Ödüllü polise son görev
Antalya'da hırsızlık operasyonuna giderken kalp krizi geçiren polis memuru Mevlüt Demir, hastanede yaşamını kaybetti. 21 yıldır görev yapan 45 yaşındaki polis memurunu son yolculuğuna mesai arkadaşları uğurladı.

OPERASYONA GİDECEKTİ
7 Eylül Perşembe günü, birçok hırsızlık olayına karıştığı iddia edilen A.Ç'nin Kepez ilçesi Ahatlı Mahallesi'nde bir evde bulunduğu ihbarını alan Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, bölgeye hareket etmek için hazırlık yapmaya başladı. Bu sırada ekipte bulunan 45 yaşındaki polis memuru Mevlüt Demir, fenalaşarak arkadaşlarından yardım istedi. Meslektaşları tarafından Akdeniz Üniversitesi Hastanesi'ne götürülen Demir'in kalp krizi geçirdiği öğrenildi. Hastanede yapılan ilk müdahalenin ardından yoğun bakıma alınan Demir, önceki gün hayatını kaybetti.

MÜDÜR TESELLİ ETTİ
Vefatın ardından Antalya Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü önünde 2 çocuk babası Demir için tören düzenlendi. Törene, Antalya Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya, meslektaşları, Demir'in annesi, eşi, kardeşleri ve çocukları katıldı. Tören esnasında zor ayakta duran polis memurunun gözü yaşlı ailesi ile çocuklarını, Emniyet Müdürü Celal Uzunkaya teselli etti. Demir'in cenazesi memleteti Afyonkarahisar'a gönderildi.

ÇOK SAYIDA ÖDÜLÜ VARDI
1996 yılında polis olan Mevlüt Demir'in 2004 yılından bu yana Antalya'da görev yaptığı, başarılı bir polis memuru olduğu, başarıları ve fedakarlığından dolayı 30'un üzerinde ödül almaya hak kazandığı öğrenildi.
BİZE ULAŞIN