En özel şampiyonlar

Muratpaşa Belediyesi’nin, ZİÇEV ile birlikte düzenlediği Engelsiz Kalpler Spor Şenliği’nde özel bireylerle protokol maç yaptı. Maçı özel bireyler 6-2 kazandı

En özel şampiyonlar
Antalya Muratpaşa Belediyesi, ZİÇEV'in 35'inci yıl kutlama etkinlikleri kapsamında, 'Engelsiz Kalpler Spor Şenliği'ne ev sahipliği yaptı. Şenliğin açılışında konuşan ZİÇEV Antalya Başkanı Lütfiye Akbaş, engelsiz yaşam adına emek veren ve şenliğin gerçekleşmesine katkı koyanlara teşekkür etti. Kaymakam Sedat Sırrı Arısoy ise bu tip çalışmaları son derece önemsediklerini belirtti.

BASKETBOL MAÇI YAPTILAR
Engelli bireylerin spor çalışmalarını desteklemek, özel bireylerin yaz dönemi çalışmalarını ödüllendirmek ve toplum içinde farkındalık oluşturmak amacı taşıyan şenlikte Muratpaşa protokolü özel bireylerle basketbol maçında karşı karşıya geldi. Protokolün ilk 5'inde Kaymakam Arısoy, Muratpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Kaçmaz, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Burhanattin Hacıcaferoğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasan Tevke ve Muratpaşa Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürü Özer Bedir forma giydi.

SPORDA DA İYİLER
Karşılaşmada, özel bireyler baştan sona üstün bir performans sergiledi. Turuncu formayla mücadele eden özel bireyler 6 skoruna ilk ulaşan takım oldu ve karşılaşmayı 6–2 kazandı. Şenlik, masa tenisi, bocce ve penaltı atışı karşılaşmaları ve sonrasında düzenlenen ödül töreniyle sona erdi.
BİZE ULAŞIN