Gel bakalım Fener

Alanyaspor’un hocası Susic, “Bu haftaki rakibimiz Fenerbahçe’den çekinmiyoruz. 3 forvetle oynayacağız” diyerek rakibine gözdağı verdi

Gel bakalım Fener
A.Alanyaspor Teknik Direktörü Safet Susic, bu hafta konuk edecekleri Fenerbahçe maçında rakiplerinden çekinmediklerini, sahaya 3 forvet oyuncusuyla çıkacaklarını söyledi. Önceki akşam yapılan antrenmanın ardından Fenerbahçe maçıyla ilgili görüşlerini dile getiren deneyimli teknik adam, Konyaspor galibiyetinden dolayı mutlu olduğunu söyleyerek sözlerine başladı.

HERKES KEYİF ALACAK
Önlerinde zor bir maçın kendilerini beklediğini belirten Susic, "Konya'da hem kazandığımız hem de gol yemediğimiz için çok mutluyum. Bu hafta sezona kötü başlayan büyük bir takımla oynayacağız. Onlar burada mutlaka kazanmak isteyecek" dedi. Geçen sezondan örnek veren Susic, "2-0 önde götürdüğümüz maçı 3-2 kaybetmiştik. Zor bir maç olacak. Kazanırız diye bir şey söyleyemem ama elimizden gelen mücadeleyi yapacağız. Rakibimize karşı 3 forvet oyuncusuyla açık futbol oynayacağız. Çok pozisyonlu, çok gollü ve heyecanlı bir maç olacağını düşünüyorum. İzleyiciler için zevkli bir maç olacaktır" diye konuştu.

ALANYASPOR 3 PUAN İÇİN SAHADA
A.Alanyaspor Teknik Direktörü Safet Susic, Fenerbahçe karşısında takımını cesur oynatacak. Boşnak teknik adam gollü bir maç olacağının sinyallerini verdi.
BİZE ULAŞIN