Fatura ‘bazılarına’

Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Kayserispor maçı yenilgisinin faturasını takıma zarar veriyor dediği ‘bazı’ futbolculara kesti

Fatura ‘bazılarına’
Antalyaspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay, Kayserispor mağlubiyetinin ardından sert açıklamalarda bulundu. Antalyaspor'un deplasmanda Kayserispor'a 2-0 yenilmesinin ardından Kırmızı beyazlıların hocası Rıza Çalımbay, çok konuşulacak sözler sarf etti. Bazı oyuncuların kadro dışı bırakılabileceği yönünde sinyaller veren Çalımbay, "Bu tempoyla maç kazanabilmemiz mümkün değil" diye konuştu.

GEREKEN YAPILACAK
Eto'o'nun kaçırdığı penaltının gol olması halinde maçın kaderinin değişebileceğini ifade eden Çalımbay, "Böyle talihsizlik olmaz, bir takımın başına gelebilecek her şey başa geldi. Bazı arkadaşların, takıma zarar verecek şeyler yapması da hoş değil. Radikal kararlar alacağız. Kadro dışı da olabilir, uyarı da olabilir. Burada kimse bedava oynamıyor, önemli paralar alıyorlar. Biz iyi oyunculardan kurulu bir takımız. Bazı arkadaşlarımızın işin ciddiyetinin farkında olması gerekiyor. Gereğini yapacağız" ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN