Sır dolu infazlar incelemede

Antalya’nın Alanya ve Serik ilçelerinde meydana gelen iki cinayet arkalarında çözülmeyi bekleyen sırlar bıraktı. Her iki olayda da telefon görüşmeleri mercek altına alındı

Sır dolu infazlar incelemede
ANTALYA'NIN Alanya ve Serik ilçelerinde meydana gelen iki ayrı cinayet arkalarında çözülmeyi bekleyen sırlar bıraktı. Alanya'da yaşanan olayda mühendislik ofisinde çalışan evli ve 2 çocuk babası Recep Ünal, boynundan vurularak infaz edildi. Kargıcak Mahallesi'nde muz bahçesinde gece kanlar içinde bulunan Recep Ünal'a ait ceset, otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Cenazeyi almaya gelen enişte Ali Ünal, "Recep infaz için özel olarak muz bahçesine götürülmüş. Bir el tabanca ile ateş edilerek öldürülmüş. Cinayet son derece profesyonele benziyor. Çünkü boyundaki şah damarına ateş edilmiş" dedi. Jandarma katil veya katilleri belirlemek için çalışma başlattı. Bölgedeki güvenlik kamera görüntülerine el koydu. Telefon görüşmesi mercek altına alındı.

ÖNCE DÖVÜLMÜŞ
Serik'te de bitcoin (sanal para) işi ile uğraşan 22 yaşındaki Şükrü Mert Ersoy, dövüldükten sonra araç içinde boğularak öldürülmüş halde bulundu. Antalya'da oturan baba Şükrü Ersoy olay yerine giderek öldürülen kişinin oğlu olduğunu teşhis etti. Ersoy'un cesedi olay yeri incelemesinin ardından ceset, otopsi için Antalya Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı. Burada yapılan otopside Şükrü Mert Ersoy'un kimliği belirsiz kişi veya kişilerce önce dövüldüğü, ardında da boğularak öldürüldüğü tespit edildi. Baba Ersoy, katil veya katilerin bulunmasını istedi. Polis ve jandarma sır olayı aydınlatmak izin çift koldan soruşturma başlattı ve Ersoy'un telefon konuşmalarını mercek altına aldı.
BİZE ULAŞIN