Hedefteki isim Sakıb

Hedefteki isim Sakıb
ANTALYASPOR'DA Sakıb Aytaç'a taraftardan tepki var. Son olarak 2- 0 kaybedilen Kayserispor maçında tüm takımla birlikte kötü oynayan Sakıb'ın, taraftarların verdiği tepkiyi tersleyerek yanıtlaması bardağı taşıran damla oldu. Sezon başından bu yana beklenen performansın altında kalan 26 yaşındaki futbolcu eleştirilerin odak noktasında yer aldı.

TARAFTARI TERSLEDİ
Taraftarlar sosyal medyada Antalyaspor'un bu sezon yediği gollerin tamamını gösterip hepsinin sol kanattan geldiğini belirterek Sakıb'ın kendisini bir an önce toparlamasını istediler. Bir taraftar ise Sakıb'a mesajla ulaşarak "Her maç senin kanadından gol yiyoruz. Ya kendine çeki düzen ver, ya da kulübede otur' ifadelerini kullandı. Sakıb Aytaç da taraftara yanıt vererek 'Sen kimsin lan. Hafta içi gel yüzüme söyle. Kaybol şimdi' yanıtını verdi. 07

GENÇLİK'TEN AÇIKLAMA

Taraftarın bu mesajlaşmayı paylaşması üzerine Sakıb'a tepkiler arttı. 07 Gençlik Grubu da yaptığı açıklama ile Sakıb'a gereken tepkinin verileceğini belirtti. Taraftar grubu, "Sakıb'ı istemiyoruz. Sakıb oynarsa, ona her top geldiğinde ıslıklayacağız. Hem iyi oynamıyor, hem taraftara artistik yapıyor. Onun süresi doldu" mesajını paylaştı.
BİZE ULAŞIN