Antalya değerleniyor

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Türel, AK Parti İl Yönetim Kurulu toplantısında, vizyon projelerin Antalya’nın değerine değer katacak yatırımlar olduğunu söyledi

Antalya değerleniyor
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel, AK Parti Antalya İl Başkanı Rıza Sümer başkanlığında gerçekleştirilen İl Yönetim Kurulu toplantısına katılarak yapılan ve yapılacak olan projelerle ilgili yönetim kurulu üyelerini bilgilendirdi.

DEĞERİ KATLAYACAK
"Antalya'nın değerine değer katacak vizyon projeler" olarak değerlendirdiği Boğaçayı, Konyaaltı Sahil Projesi ve Kruvaziyer Liman Projesi ile bilgiler veren Başkan Türel, "Yatırımlar için artık önümüzde bir engel kalmadı. Tüm dedikoduları bir kenara bırakarak, Antalyamızı ismine yakışır bir sahil kenti yapmak için var gücümüzle çalışmaya devam edeceğiz" dedi.

KONYAALTI EKİM'DE
Konyaaltı Sahil Projesi ile ilgili de konuşan Başkan Türel "Ekim ayında başlayacağız. Daha sonra ise işletme ihalelerimizi yapmayı planlıyoruz. Sosyal alanlarla dolu olacak projemizde Yat Limanımız da yer alacak, böylelikle Antalyamızı yerli yabancı görmeye gelen turist sayımızda önemli bir artış sağlayacağız" dedi. Antalya ulaşımının yeni projeler ve çalışmalar ile her geçen gün rahatladığını belirten Türel "Bir zamanlar 'Menderes Türel'e seçim kaybettirdi' denilen tramvay hatlarını bugün Antalyalı hemşerilerimiz yoğun bir şekilde talep ediyor. Varsak-Sakarya Bulvarı-Otogar-Üniversite-Eğitim Araştırma Hastanesi istikametinden Işıklar nostaljik tramvay hattına bağlanacak olan üçüncü etap hattımızın projesi Başbakanımızın onayıyla yüksek planlama kurulundan geçti. En kısa süre içerisinde bu projemiz içinde kazmayı vuracağız" ifadelerini kullandı.
BİZE ULAŞIN