Vekiller sorun çözüyor

Vekiller sorun çözüyor
TBMM'NİN tatile girmesinden sonra Antalya'yı karış karış gezen AK Parti milletvekilleri durmak bilmiyor. Milletvekillerinden Gökçen Özdoğan Enç, Kemer'de yayla, mahalle ve ev ziyaretlerinde vatandaşlarla bir araya geldi. Beycik, Üçoluk ve Çıralı mahallelerinde vatandaşların sorunlarını dinleyen Enç, ilgili mercileri arayıp, sorunların çözümünde yardımcı oldu.

HER EVE GİDECEĞİZ
Milletvekili Enç "Gittiğimiz yerlerde vatandaşlarımızın hizmet noktasında yaşadığı bazı sorunlarla karşılaşıyor, yerinde tespit edince de daha çabuk çözüm üretebiliyoruz. Gördüğümüz kadarıyla Kemer'de sorunların çoğunluğu çözülmüş. Bazı yerlerde yol ve elektrik sorunu var, bunları aşmak da AK Parti hükümeti için kolay" diye konuştu.

AYDIN MANAVGAT'TA
Milletvekili İbrahim Aydın ise Manavgat'ın Belenobası ve Gebece mahallelerinde ziyaretlerde bulundu. Manavgat İlçe Başkanı Hasan Öz'ün de eşlik ettiği Aydın, "Vatandaşlarımızla kucaklaştık, hizmetleri paylaştık. Sıkıntı ve sorunlarını dinleyip görüş alış verişinde bulunduk, çözümleri için neler yapabileceğimizi konuştuk. Projelerin ve çözümü için çaba gösterdiğimiz sorunların takipçisi oluyoruz" dedi.
BİZE ULAŞIN