BMW’den en yenilikçi sedan

Business sedan segmentinde lider BMW 5 Serisi, yüksek performans ve sürüş kalitesini birlikte sunuyor. BMW 5 serisi yolculuklarda sağladığı konfor ve geniş iç hacmiyle iddialı

BMW’den en yenilikçi sedan
YENİ teknoloji standartları belirleyen BMW 5 Serisi, business sedan segmentinde zirvedeki yerini korumaya devam ediyor. Türkiye pazarında BMW 520d ve BMW 530i motor seçenekleriyle yer alan serinin Spot, Prestige, Luxury donanım paket alternatifleri, Kosifler Oto Antalya'da meraklılarını bekliyor. Sınıfındaki olağanüstü performansı, her zamankinden daha düşük yakıt tüketimi ve verimli motorlarıyla en atletik Business Sedan olan BMW 5 Serisi uzun süreli yolculuklarda üstün bir sürüş konforu ve geniş bir iç hacim de sunuyor.

FONKSİYONLAR İÇİN 4 SEÇENEK VAR
BMW 5 Serisi'nin fonksiyonlarını kumanda etmek için dört seçenek bulunuyor. Bu sistemler, çok işlevsel BMW harekete duyarlı kumanda, doğal konuşma dilini algılayan sesli kumanda, hassas dokunmatik ekran ve iDrive Dokunmatik Controller olarak otomobil tutkunlarının beğenisine sunuluyor. 5 Serisi'nin merkezi bilgi ekranı da büyük ve bağımsız olarak yapılandırılabilen kareler şeklinde görüntülenen menüleriyle yeni bir ara yüz tasarımına sahip. Fonksiyonel özellikleriyle kullanıcı dostu donanımına sahip Professiyonal Navigation Sistemi rotayı öncekinden daha hızlı hesaplıyor.
BİZE ULAŞIN