Yeni SUV 5008 Balaban’da

Yeni SUV 5008 Balaban’da
Peugeot Türkiye, Yeni SUV 5008 modeliyle her geçen gün daha da büyüyen SUV pazarında 'Markanın sınıf atlama stratejisini sürdürmek', 'SUV segmentinde referans bir marka olmak' ve 'SUV segmentinde podyumda yer almak' hedeflerine odaklandı. Yeni SUV Peugeot 5008, 153 bin 900 liradan başlayan fiyatlarla Eylül ayı itibariyle satışa sunuldu.

PEUGEOT'NUN YÜKSELİŞİ
Geçtiğimiz yıllarda binek otomobillerinin gerisinde kalan SUV pazarı Avrupa'nın en çok satan üçüncü pazarı konumunda. Türkiye'de ise geçtiğimiz 6 yılda 3 kat büyüyen, gelişime açık bir pazar. Potansiyeli gören Peugeot Türkiye, 1 yılda 3 yeni SUV modelini pazara sunarak SUV dünyasında referans bir marka olmayı son derece iddialı bir hedef olarak belirledi.

BENZERSİZ DENEYİM
Yenilikçi ve fütüristik Peugeot i-Cockpit®'in en yeni ve güncel hali sürücü ve beraberindeki yolculara benzersiz bir deneyim yaşatıyor. Kompakt boyutlara sahip direksiyon simidi, konsola entegre 8 inç büyüklüğündeki dokunmatik ekran ve 12,3 inç büyüklüğündeki dijital gösterge paneli gibi özelliklerle yeni Peugeot i-Cockpit® üstün grafikleri ve şık animasyonlarıyla sürücünün hayatını kolaylaştırıyor.

ADRES BALABAN
Fransa'daki Rennes tesislerinde üretilen Yeni SUV Peugeot 5008, 153 bin 900TL'den başlayan fiyatlarla Antalya Balaban Otomotiv'de satışa sunuldu.
BİZE ULAŞIN