Zamanlar’dan Renault fırsatı

Renault modelleri, eylül ayına özel kampanyalı fiyatları ve sıfır faizli ödeme koşullarıyla Zamanlar Otomotiv’de kullanıcılarını bekliyor

Zamanlar’dan Renault fırsatı
Renault Antalya temsilcisi Zamanlar Otomotiv, ticari araçlarda pek çok seçenekle birlikte, eylül ayına özel faiz fırsatı ve avantajlı fırsatlarla müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor. Eylül ayı boyunca sıfır faizli kredi veya 2 bin liraya varan özel indirimlerle değişik ihtiyaçlara yönelik çözümler, Renault Ticari'de müşterilerini bekliyor.

DESTEK VERİLİYOR
Müşterilerin ticari aracını alırken 'Renault Profesyonel' destekle kendini güvende hissedeceğini vurgulayan Zamanlar Otomotiv yetkilileri, Kangoo, Trafic Panel Van, Master Panel Van, Master Minibüs için eylül ayında da en uygun seçenekleri sunduklarını açıkladı. Eylül ayına özel Renault Ticari araçlarda, 56 bin 700 TL'ye satılan Kangoo'lar için 12 ay sıfır faiz ile 20 bin TL'lik kredi imkanı sunuluyor. Trafic Panel Van fiyatı 78 bin lira. Masten Panel Van fiyatı 82 bin 750 lira, Master Minibüsün ise fiyatı 113 bin 750 lira olarak açıklandı.
BİZE ULAŞIN